FORMBACK

Hüdavendigar Mah. Kanal Cad. No:40 / 1 Osmangazi BURSA

(0224) 239 40 40

EnglishTürkçe

FORMBACK

FORMBACK

Mudanya, Tirilye ve Uludağa`a Nasıl Gidilir 1

Görsel Kaynak: Go to Bursa

Uludağ’a Nasıl Gidilir?

Bursa`da gezilecek yerler denildiğinde ilk akla gelen, Uludağ, Tirilye ve Mudanya`ya en kolay ulaşım nasıl sağlanır. Yazımızda detaylı inceleyebilirsiniz.

Uludağ, Bursa’nın sembolü haline gelmiş eşsiz doğal güzelliklere sahip bir mekandır. Uludağ’a ulaşım oldukça kolaydır. İstanbul’dan veya Bursa’nın merkezinden araçla yola çıkarak yaklaşık bir saatlik bir yolculukla Uludağ’a ulaşabilirsiniz. Kayak severler için kışın popüler bir destinasyon olan Uludağ, yaz aylarında da doğa yürüyüşleri, kamp ve piknik gibi etkinlikler için ideal bir lokasyondur.

Uludağ, muhteşem manzaralarıyla göz kamaştırır. Zirveye çıktığınızda, etrafınızda yemyeşil ormanlar ve etkileyici dağ manzaraları sizi karşılar. Ayrıca, zirvedeki tesislerde konaklayarak, gün batımını ve yıldızları izleyebileceğiniz unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Otelimiz Formback`ten Uludağ`a Ulaşım yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Uludağ`da konaklamak istemeyip günü birlik gezi planlayan ziyaretçilerimiz için Uludağ`ın güzelliklerinden sonra otelimizde termal hamam keyfi günü sonlandırmak için güzel bir etkinlik olacaktır.

Ulaşım için detayları incelemek isterseniz linke tıklamanız yeterli

Tirilye’ye Nasıl Gidilir?

Tirilye, Bursa’nın tarih kokan, huzur dolu bir kasabasıdır. Tirilye’ye ulaşım da oldukça kolaydır. Bursa merkezinden araçla yaklaşık 40 dakikalık bir yolculukla Tirilye’ye varabilirsiniz. Burada tarihi Rum evleri, dar sokakları ve deniz kenarındaki atmosferiyle hemen büyülenirsiniz.

Tirilye’nin doğal güzellikleri ise sizi mest eder. Deniz kenarında yürüyüş yaparken, tertemiz bir hava alır ve masmavi denizin manzarasının tadını çıkarırsınız. Ayrıca, tarihi yapıları arasında kaybolurken, sizi sıcakkanlı insanlar ve lezzetli yöresel yemekler karşılar.

Tirilye`ye ulaşım için linke tıklamanız yeterli.

Mudanya’ya Nasıl Gidilir?

Mudanya, Marmara Denizi kıyısında yer alan bir sahil kasabasıdır. İstanbul’dan veya Bursa’dan Mudanya’ya kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan araçla yola çıkarak yaklaşık bir buçuk saatlik bir yolculukla Mudanya’ya varabilirsiniz. Bursa merkezinden ise yaklaşık 30-40 dakikalık bir yolculukla Mudanya’ya ulaşabilirsiniz.

Mudanya’nın doğal güzellikleri etkileyicidir. Sahilde yürüyüş yaparken, masmavi denizin ve ferahlatıcı esintinin keyfini çıkarırsınız. Ayrıca, Mudanya’nın tarihi dokusunu keşfederken, Rum mimarisi ve dar sokaklarıyla büyülenirsiniz. Mudanya’da denizin tadını çıkarmak için sahil restoranlarında lezzetli deniz ürünleri yiyebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz.

Mudanya`ya ulaşım için linke tıklamanız yeterli

Özetlemek gerekirse,

Uludağ, Tirilye ve Mudanya; her biri doğal güzellikleriyle büyüleyen, keşfedilmeyi bekleyen noktalardır. Doğanın içinde huzurlu anlar yaşamak, tarihin izlerini sürmek ve eşsiz manzaraları seyretmek için bu lokasyonlar mutlaka ziyaret edilmelidir. Her biri kendi özgün güzelliklerini sunan bu yerlerde unutulmaz zaman geçirebilir ve yeni keşifler yapabilirsiniz.

Ulaşım kolaylığı ile birlikte güne Uludağ da başlarken akşam Mudanya ya da Tirilye`de çay içebilirsiniz.

Otelimizin ulaşım kolaylığı sayesinde Çekirge üzerinden Uludağ`a ulaşabileceğiniz gibi Acemler Metro İstasyonundan Mudanya ya da Tirilye`ye Belediye otobüsleri ya da taksi alternatifi ile ulaşabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>