Yağlı Masaj

40 Dakika sürer
Aromatik yağlarla yapılır. Aromatik yağların molekülleri çok küçük olduğu için 20 saniyede cilde nüfuz eder ve kana karışır.
Aromaterapi masajı vücuttaki toksinlerden arındırır.
Kişiyi rahatlatır, yüksek enerji verir.
Kronik olmayan bazı hastalıkların tedavisinde uygulanır.
Cildin yüzeyini bakterilerden arındırır.

Selülit Masajı

30 Dakika sürer
Selülit karın ve kalça bölümündeki gevşeklik ve sarkmalar sık sık kilo alıp verme, doğum, aşırı hareketsizlik ve bağ dokusu zayıflığı gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Selülit masajı sayesinde elastikiyetini kaybetmiş kaslar aktif spor etkisi yaptırarak gevşemiş ve sarkmış dokunun toparlanmasını sağlayarak eski diri bedeninize kavuşabilirsiniz.

Yosun Masajı

Vücudun toksinlerden arındırılmasına, canlandırma ve sıklaştırmak için uygulanan özel bir masajdır. Arzuya göre masaj öncesi peeling de uygulanabilir.

Köpüklü Masaj

20 Dakika sürer
Geleneksel olan bu masaj Türk Hamamında doğal zeytinyağlı sabun köpükleri ile tüm vücuda uygulanır.
Rahatlatıcı ve dinlendirici bir masaj türüdür.

Kese

10 Dakika sürer
Hamam ya da sauna ile terledikten sonra buhar ile açılan gözenekler kese uygulaması ile üst deri tabakası ölü hücrelerden temizlenir ve canlılık kazanır.
Vücuttaki negatif enerji pozitif enerjiye dönüşür.

Peeling

Tamamen doğal deniz tuzu ile yapılan peeling ciltteki lekelerin giderilmesinde ve gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur.
Cildi temizler, canlandırır, kırışıklığı yok eder, siyah noktaların oluşumunu engeller.

Termal Türk Hamamı (Bay)

Bir kaplıcadan beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz nezih bir ortamda uzman personelimizin yapacağı masajlarla tüm negatif enerjinizi bırakabileceğiniz termal hamamımızda,
Termal Türk Hamamı,Termal Kapalı Havuz,Sauna,Soğuk Duş Üniteleri,Kese,Köpüklü Masaj,Lokal Masaj ve Yağlı Masaj hizmetlerinden yararlanabilirsinz..

Termal Türk Hamamı (Bayan)

Bir kaplıcadan daha ötesini bulabileceğiniz Bayan Termal Türk Hamamımızda uzman kadromuzla size tüm gün boyunca hizmet vermekteyiz.Günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz bir ortamda arzu ederseniz masaj yaptırabilir veya gün boyunca Termal Hamam keyfi yapabilirsiniz.